Zahradní a krajinná tvorba
-- ÚSES


 

ÚSES a pozemkové úpravy

Součástí každého územního plánu a každé komplexní pozemkové úpravy musí být schválený projekt lokálního územního systému ekologické stability krajiny (ÚSES).

Nabízíme zpracování kvalitní projektové dokumentace ÚSES ve všech fázích schvalovacího procesu – od generelu až po realizační projekt jednotlivých biokoridorů, biocenter a interakčních prvků.

FOTO: Lokální ÚSES v k.ú. Spáňov, okr.Domažlice

 

FOTO: Biokoridory a biocentra tvoří zelenou páteř ekologické stablity krajiny, výhled na nadregionální biokoridor – hřeben Českého lesa
FOTO: Výsadba stromů v rámci založení lokálního biokoridoru v k.ú. NováVes u Kdyně

 


Tisk článku
Zpátky na hlavní stránku


Poslední projekce


Novinky a tipyStránka: 1 2

Obohaťte svou zahradu podzimními barvami

 V době, kdy většina rostlin již odkvetla a připravuje se k "zimnímu spánku" může někdy naše zahrada vypadat trochu smutně a jednotvárně. Existuje jednoduchý způsob, jak to napravit. Přidejte na své záhony ty rostliny, které jsou významné svým podzimním zbarvením listů, plodů a borky, případně kvetou právě v závěru vegetační sezóny.

přečti si více

Stromy do malých zahrad

Jednou z nejčastějších otázek, se kterou se setkávám u majitelů menších rodinných zahrad je tato: "Můžeme si zde zasadit strom?". Odpověď zní: "Určitě ano, jen je potřeba pečlivě vybrat druh a kultivar."

přečti si více