Krajinná tvorba
-- -- Pro zahradu


Vaše zahrada je Vaše soukromá krajina, zcela jedinečná a originální. Krajina, kde se můžete cítit bezpečně a odděleni od problémů okolního světa... Je to zároveň i prosor, který vybízí k setkání s vítanými hosty a k otevření se novým myšlenkám a pohledům v bezpečí svého vlastního prostředí ... Je to místo, kde můžete odpočívat a načerpat novou energii, kde můžete hrát hry a radovat se ze svých dětí. Z různých míst Vaší zahrady si můžete vychutnat neopakovatelný pohled na západ Slunce či východ Měsíce ... a podívat se na svůj dům (a na svůj život) z jiného úhlu pohledu než jenom z ulice nebo z uzavřené místnosti svých čtyř stěn (doslova i obrazně).

 

 

Krokem do zahrady se vydáváte na cestu plnou poznání a dobrodružství, na cestu uvědomění si skutečné reality i na cestu do říše pohádek a tajemství ... Pohled z okna na vhodné zahradní zákoutí Vás může zahřát i při nejkrutějších mrazech a osvěžit v parném letním dni... Své zahradě můžete vtisknout neopakovatelnou atmosféru, která bude pro Vás příjemná a pro Vaše hosty přitažlivá, takže se k Vám budou rádi vracet. Správně navržená a udržovaná zahrada vhodně doplňuje Váš dům a zapadá do okolní krajiny aniž by byl narušen její ráz. Při vhodné volbě jednotlivých prvků můžete v zahradě všemi svými smysly obdivovat hru barev a tvarů, světla a stínu, zvuků a tónů, chutí a vůní, tepla a chladu ... zkrátka vše, co příroda nabízí ve své otevřené náruči... Realizovat pro Vás zahradu Vašich snů a pomoci Vám vytvořit zcela jedinečný a originální prostor právě pro Vás je cílem našeho snažení a práce.

 

 


Tisk článku
Zpátky na hlavní stránku


Poslední projekce


Novinky a tipyStránka: 1 2

Obohaťte svou zahradu podzimními barvami

 V době, kdy většina rostlin již odkvetla a připravuje se k "zimnímu spánku" může někdy naše zahrada vypadat trochu smutně a jednotvárně. Existuje jednoduchý způsob, jak to napravit. Přidejte na své záhony ty rostliny, které jsou významné svým podzimním zbarvením listů, plodů a borky, případně kvetou právě v závěru vegetační sezóny.

přečti si více

Stromy do malých zahrad

Jednou z nejčastějších otázek, se kterou se setkávám u majitelů menších rodinných zahrad je tato: "Můžeme si zde zasadit strom?". Odpověď zní: "Určitě ano, jen je potřeba pečlivě vybrat druh a kultivar."

přečti si více