-- Návrhy zahrad

Tak jako každý dobrý čin předchází dobrá myšlenka, tak také realizaci každé krásné zahrady předchází zpracování kvalitního návrhu a plánování jednotlivých detailů. Pokud si přejete vytvořit zahradu Vašich snů, pomůžeme Vám, aby se tento Váš sen stal skutečností.

Chcete užitkovou nebo okrasnou zahradu?

Toužíte obnovit malé zahradní zákoutí nebo zásadně zrekonstruovat celý prostor kolem svého domu?

Nabízíme Vám optimální řešení šité na míru – podle Vašeho přání i podle ekologických podmínek ve Vaší oblasti a dalších profesionálních kritérií.

Navrhneme Vám optimální rozmístění prostoru Vaší zahrady, vhodné druhy a množství rostlin k výsadbě i plán údržby vysázených rostlin.

Vaše zahrada může být přírodní nebo  taky stylová, nenáročná na údržbu nebo pro zahradní kutily, pestrobarevná či laděná do jednoho tónu barevná plná stromů nebo trvalek, cibulovin, i keřů, jehličnanů nebo listnatých dřevin... Nebo kombinací všech.

FOTO: Okrasná zahrada nabízí prostor především pro odpočinek a inspiraci; je možné zde využít různé druhy rostlin, zpevněných a vodních ploch i mnoho dalších prvků.

FOTO: Užitková zahrada slouží především k pěstování zeleniny, avšak při vhodném designu může i tato část zahrady být atraktivní.

 

FOTO: Přírodní zahrada s velkým množstvím překrývajících se keřů, stromů, trvalek i letniček.

FOTO: Bylinková zahrada vytvořená ve formálním francouzském stylu

FOTO: Použití vhodných rostlin s různou barvou květů a listů dodá zahradě atraktivitu po celý rok.

FOTO: Kvetoucí krokusy vykouzlí na zahradě neopakovatelnou jarní atmosféru.

 

 


Vytiskni stránku