Krajinná tvorba
Novinky a tipyVše | ObecněZahradyDotace
Stránka: 1 2

Obohaťte svou zahradu podzimními barvami

[2010-10-05]

 V době, kdy většina rostlin již odkvetla a připravuje se k "zimnímu spánku" může někdy naše zahrada vypadat trochu smutně a jednotvárně. Existuje jednoduchý způsob, jak to napravit. Přidejte na své záhony ty rostliny, které jsou významné svým podzimním zbarvením listů, plodů a borky, případně kvetou právě v závěru vegetační sezóny.

přečti si více

Stromy do malých zahrad

[2010-02-28]

Jednou z nejčastějších otázek, se kterou se setkávám u majitelů menších rodinných zahrad je tato: "Můžeme si zde zasadit strom?". Odpověď zní: "Určitě ano, jen je potřeba pečlivě vybrat druh a kultivar."

přečti si více

Inspirativní fotogalerie

[2010-02-20]

S blížícím se koncem zimy jsme pro vás připravili několik fotografií, které vám pomohou naladit se do té správné jarní nálady.

přečti si více

Uvedení do provozu naší webové stránky

[2010-02-05]

Spustili jsme naší webovou prezentaci na krajinotvorba.cz. Naším cílem je nabídnout Vám naše služby a přinést Vám i pár užitečných tipů, rad a inspirace, které byste mohli využít při vytváření lepšího prostředí kolem sebe a které Vám pomohou dobře se orientovat při výběru z naší nabídky.

Dotace na obnovu veřejných prostranství

[2010-01-28]

Přemýšlíte, jak získat finanční prostředky na obnovu návsi, parku, školní zahrady nebo jiného veřejného prostranství? Nabízíme Vám pomoc a zpracování projektové dokumentace pro podání žádosti o dotace.

přečti si více


Zpátky na hlavní stránku