Zahradní a krajinná tvorba
-- Partnerské odkazy


 

Kvalitní zahradnické služby a péče o zeleň


Certifikovaný evropský arborista a Soudní znalec v oboru posuzování trvalé zeleně

JACOBS Consultancy spol. s r.o. je konzultační firma působící v oblasti dopravního plánování, silničního a železničního inženýrství, infrastruktury, vodního hospodářství a životního prostředí. Provádějící komplexní konzultační, projekční, inženýrské a realizační práce.

 

Specializované zahradnictví-
Máme široko daleko nejširší sortiment stálezelených stromů a keřů, které vás potěší zejména v zimních měsících. Specializujeme se na magnólie, kterých nabízíme každoročně široký sortiment včetně rarit, a dále na dřeviny kvetoucí v létě, kdy máte chuť se jen tak povalovat pod sluncem.

 

Elektroinstalace - Výstavba rodinných domů na klíč je hlavní činností Z + H STAVBY NA KLÍČ, s.r.o. Realizace stavby je možná jak na základě Vaší vlastní dokumentace.

 

Plastová okna- Euro - Jordán, s.r.o. - vyrábíme a montujeme plastová okna a dveře, zimní zahrady, žaluzie a sítě. Zdarma cenová kalkulace, měření, demontáž, montáž, záruční servis a poradenství. Nově nabízíme terasový systém Twinson, provádíme zateplování fasád, vyrábíme izolační skla.

 

Zastřešení bazénů - Firma POPP s. r. o. vyrábí a navrhuje bazény a zastřešení bazénu dle požadvků zákazníka. Zajišťuje kompletní zpracování a montáž bazénu i zastřešení.

 

Levné Pneu Podlahy

Malířské práce Praha

Dřevostavby - PvMont

a-krizovatka.cz

babykatalog.cz

ukazto.eu

Catalog Clonet

Katalog odkazů.net

Katalog odkazů Alfa-Elchron

Katalog odkazů a firem TopLink

SEO Katalog


 


Tisk článku
Zpátky na hlavní stránku


Poslední projekce


Novinky a tipyStránka: 1 2

Obohaťte svou zahradu podzimními barvami

 V době, kdy většina rostlin již odkvetla a připravuje se k "zimnímu spánku" může někdy naše zahrada vypadat trochu smutně a jednotvárně. Existuje jednoduchý způsob, jak to napravit. Přidejte na své záhony ty rostliny, které jsou významné svým podzimním zbarvením listů, plodů a borky, případně kvetou právě v závěru vegetační sezóny.

přečti si více

Stromy do malých zahrad

Jednou z nejčastějších otázek, se kterou se setkávám u majitelů menších rodinných zahrad je tato: "Můžeme si zde zasadit strom?". Odpověď zní: "Určitě ano, jen je potřeba pečlivě vybrat druh a kultivar."

přečti si více